• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • 0212 545 23 00, 0531 020 20 20

Kürtaj Fiyatları

Kürtaj fiyatları tüm Türkiye'de değişiklik göstermektedir. Bölgesel olarak ve konum olarak kürtaj fiyatları değişiklik göstermektedir. Kürtaj yapılırken sadece gebelik sonlandırma değil bununla beraberinde vajina daraltma , vajina estetiği, kızlık zarı dikimi de yapılmaktadır. Vajinal estetik için diğer web sitelermizden detaylı bilgi alabilirsiniz. "Lazerle Vajina Daraltma"

İstanbul da yapılan kürtajlar da bölgesel olarak fiyat fark göstermektedir. Bununla ilgili olarak detaylı arama sonucunda dilediğiniz yerde yaptırabilirsiniz. Dr. Tugrul ABACIOĞLU sitesinde bulunan konulara bakabilirsiniz. Detaylı bilgi için yazıyı tıklayınız.

Kürtaj fiyatları hastanın gebelik haftasına göre değişmektedir. 10 haftaya kadar yasal olan kürtaj, 10 ncu haftadan sonra yaptırılamaz. Gebeliğin zamanına göre değişkenlik gösteren fiyatlar iletişim adresinde bulunan telefon ile yada canlı destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

ABACIOĞLU

lazerilevajinalestetik.com

guvenlikurtaj.net

kurtajucretleri.com